Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Zapraszamy na XMAS RUN 2022 z Markami Aptecznymi i ŁGW IPA

  Przed nami 2 edycja jedynego takiego biegu w kraju, gdzie wpisowym jest przyniesienie prezentu dla Dzieci z Domów Dziecka! ❤ Każdy z Was wie, że najlepsze w okresie świątecznym jest to, że dzieje się wtedy prawdziwa magia! ❤ I to właśnie każdy z Was 4 grudnia będzie mógł być jej częścią!

 2. Region KWP Łódź

 3. Region Łódź City

 4. Region Łódź-Wschód

 5. Kontakt

 6. Wybory w Regionie Bełchatów

  W dniu 2 czerwca 2017 roku o godz. 17.00 odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze IPA Region Bełchatów. W zebraniu uczestniczyli członkowie Regionu oraz Zasłużeni dla IPA Sekcja Polska.

 7. REGION IPA ŁÓDŹ-WIDZEW NA PIKNIKU O NAZWIE „NASI BOHATEROWIE”

  W dniu 31 maja 2014 roku z okazji Dnia Dziecka członkowie regionu IPA Łódź Widzew brali udział w pikniku integracyjnym organizowanym przez Fundację „Dom w Łodzi”, czyli jedyny w Polsce dom dziecka dla dzieci chorych. Impreza pod nazwą ”Nasi Bohaterowie” odbywała się na terenie ogrodu domu dziecka przy ul. Wierzbowej 13.

 8. Region Knight Riders

 9. Region Łódź-Bałuty

 10. Relacja z pobytu funkcjonariusza z Anchorage Police Department

  W miesiącu lipcu 2014r członkowie ŁGW IPA spotkali się z wyjątkowym gościem. Do Łodzi przybył Sławomir Markiewicz – Polak, który w 1984r. wyemigrował do miasta Anchorage usytuowanego na Alasce w USA. Sławomir Markiewicz z wykształcenia inżynier, początkowo pracował w gastronomii, po kilku latach pobytu w północnej Ameryce, nabył obywatelstwo amerykańskie. Sławek 26 lat temu zainteresował się ogłoszeniem związanym z możliwością wstąpienia do amerykańskiej policji.

Powrót na górę strony